Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA doniosło na marszałka Sosnowskiego. Będzie śledztwo prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 września 2016 r. o 12:35 Powrót do artykułu
odpowiedzialnosc musi byc i basta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisoska gra polityczna. Jasus wydał polecenie i jestetyczne postępowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za czasów Ziobry w 2009 też ludzi oskarżenia a potem odszkoda wabiącego płacono z naszych podatkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rolnicy donoszą na PiS, ze ich oszukał i okłamał! Nic nie robią w naszej sprawie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego warto było głosować na Jarka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Cały ten śmieszny PSL już dawno powinni posadzić za to co zrobili z rolnictwem kumoterstwo i tylko znajomości raptem Pawlak strażak został jednym z szefów w porcie lotniczym lublin a co on ma wspólnego z lotnictwem?" - dokłądnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP bezprawiu i propagandzie które uprawia PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda, rolnicy mówią już STOP dla PiS-u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS oszukał i okłamał, jestem rolnikiem i nie mam żadnego wsparcia i pomocy z ich strony!!! Uprawiają tylko politykę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy! Miejcie odrobinę szacunku dla Witosa i PRZESTAŃCIE MYLIĆ AKTYW KOMUNISTYCZNEGO ZSL  z  prawdziwie prawicową przedwojenną chłopską partią, którą zniszczyli stalinowcy Bieruta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rolnikiem - mam się dobrze bo bez dopłat handluję obornikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĄD WYDAŁ WYROK : Kukiz ma przeprosić PSL za obraźliwe pomówienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kosiniak ZSL, Kopacz ZMW,  Bury ZSL,  Pawlak ZSL,  Łopata ZSL - ktoś mówił, że BOLEK POKONAŁ KOMUNĘ???  - good night left side!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrok NIEPRAWOMOCNY ZSLOWCU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZMW zrzeszała zarówno działaczy PZPR, jak i  ZSLPiechociński  był w drugiej połowie lat 80. jednym z ważniejszych jej aparatczyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL - SKRADZIONA TOŻSAMOŚĆ - na youtubie wyjaśnia jak komuchy ukradli nazwę partii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUKIZ OSTRO o PsL"-   pikio.pl/wp-content/uploads/2016/09/kukiz.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w Lublinie: 9 tys. za seks i pracę w biurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĄD WYDAŁ WYROK : kUKIZ MA PRZEPROSIĆ PSL ZA OBRAŹLIWE POMÓWIENIA. sąd nie dał się zastraszyć pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz o marszalku psl?   uwazamrze.pl/artykul/1005843/seks-i-korupcja-w-lubelskim-psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...